Loga a vizitky

Logo navržené pro Umělecké soustružení RodenArt https://www.rodenart.cz/, což je malá rodinná firma, která vznikla nedaleko starých historických hradů Žebráku a Točníků, v krásné přírodě křivoklátských lesů.

Vzniklo jako symbolický přepis inciálů Andrea Roden (AR). K přepisu posloužily runy, svaté písmo, používané jako pradávná symbolika při obřadech a rituálech. Runa symbolizující písmeno nese ve svém významu pravdu, moudrost a komunikaci nejen s lidmi, ale i s přírodou a duchem všeho. Runa symbolizující písmeno R potvrzuje vydání se na cestu a všudepřítomný osud.

Vše je spojené v kruhu, v luně, ve své úplnosti, která v sobě nese požehnání a zhmotnění našich snů a tužeb. Není ale osamocena. Po levici a po pravici jí stojí další úplňky, které naznačují že nikdy nic není osamoceno. Vše je a má být spojené se vším. Nejsme středobodem, jsme součástí .... součástí všeho, co nás přesahuje.


Logo navržené pro malou výrobnu přírodní kosmetiky


Logo navrženo pro terapeutku, která cvičí s dětmi dětskou jógu, provádí lymfatické, holistické a kosmetické ošetření, reflexní terapii a terapii metodou Access Bars®


Vizitka navržena pro fyzioterapeutku

JK© 2020 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!